Jak to tak bývá, život mi do cesty postavil různé překážky, které
jsem musela překonat, a úskalí, kterými jsem musela projít.
Na své cestě jsem se setkala s mnoha alternativními přístupy:
čínskou medicínou, homeopatií, autopatií, gestalt psychoterapií,
kineziologií, EFT a konstelacemi. Poslední dvě jmenované mě oslovily
a pomohly nejvíce. A protože jsem viděla, jak efektivní tyto
metody dokáží být, rozhodla jsem se jimi zabývat více.

TERAPEUTICKÝ VÝCVIK

Bez toho, aniž bych racionálně věděla proč, bez zřejmého záměru následně provádět terapie, jsem se přihlásila na výcvik v rodinných konstelacích vedeným Bhagatem Johannem Zeilhoferem v © Shangri La Osho meditačním centru v Lažanech, který jsem absolvovala v letech 2017-2018. Byla to doba největšího učení a meditování.

KONSTELAČNÍ SEMINÁŘE

Po absolvování výcviku jsem začala vést konstelační semináře ve studiu KLID NA KŘIŽOVATCE v Hradci Královém, které vedu dodnes. A osud, kterým se, jak pevně doufám, již nyní nechám vést, nikoli táhnout, tomu chtěl, že jsem se rozhodla terapeutické práci věnovat více. Přivedly mě k tomu i kladné reakce na moji práci. Největším uspokojením a naplněním je totiž to, když vidíte, že vaše práce někomu opravdu pomůže a jemu se uleví. Všichni si v sobě totiž neseme nejrůznější zranění a traumata, o kterých mnohdy ani nevíme a která nám nenápadně, avšak neúnavně komplikují život. A tím ukazují na témata, která si máme zpracovat, aby náš život byl vyrovnanější a spokojenější.

MOJE FILOZOFIE

Pevně věřím ve vnitřní sílu každého z nás. Sílu, která dokáže překonat jakoukoli překážku, která se nám postaví do cesty. Někdy je ale třeba pomoci k této síle otevřít vrátka. A přesně to dělám.

MÉDIA